Kızlık Zarı Dikimi Nedir

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi ilk seksüel bağlantı deneyimini geleneklere mutabık bir şekilde keyif sürmek isteyenlerin tercih ettiği bir yöntemdir. Kızlık zarı, araştırmalar sonucuna birtakım bilim adamlarına bakarak vajina ve rahmi regl oluncaya miktarda mikroplardan koruyan bir yapıdır. Bazı ilim adamlarına bakılırsa ise sadece bir doku kalıntısıdır.

Kızlık zarı kimi kadınlarda hiç bulunmayan vajina girişinde 1-2 cm içeride olan bir dokudur. Bazı sebeplerden ötürü yırtılan bekâret zarı yapılacak operasyonla gene dikilebilir. Kızlık zarı ilk cinsî ilişkide yırtılıp kanama oluşabileceği gibi bağ dışı sebeplerden de yırtılabilmektedir. Uzakdoğu sporları ve kültürfizik gibi esnek bacak hareketi gerektiren sporlar, kaza, düşme okunuşu cinsel organa cisim sokma gibi sebeplerden bikir zarı bozularak kanama oluşmaktadır.

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır?

Kızlık zarı dikimi sadece bayan tevellüt uzmanları eliyle yapılabilen estetik bir operasyondur. Ahlâkî ve tradisyonel bir anlamı olan bekâret zararının evlenmeden önce yırtılması kadınlar uğruna büyük bir eziyet olabilir. Bu sıkıntıdan bir operasyonla doğurmak mümkündür. Hastane ortamında bir kadın veladet uzmanı çeşidinden yapılması gereken bu operasyon onarılmış Kızlık Zarı Dikimi Ankara bir bekâret zarına sahip olma olanağı sağlamakta ve bu eziyet ortadan kalkmaktadır.

Kızlık zarının dikilme amacı, bağlantı sırasında kanama olması okunuşu eşler arasında güvenin sağlanmasıdır. Kızlık zarı dikimi sonrası oluşan bilinmeyen doku, yalnızca ce

ahlar ve ünlü tür uzmanları tarafından anlaşılmaktadır. Başka şekilde sonradan dikilen zarın anlaşılması mümkün değildir. Zaten bu harekât sonrası kanama olacaktır. Amaçta ilk kanamanın gerçekleşmesidir.

image

Kızlık zarının yırtılması durumunda yırtılma sebebi okunuşu zara uygulanan darbeye göre bakirlik kanaması meydana gelebilmektedir. Bazı durumlarda bekâret zarı esnekliğinden dolayı kanama olmamakta bu mevki kadınlar maksadıyla sıkıntı yaratmaktadır. Bir bayan tevellüt uzmanı türünden küçük bir uygulamayla kızlık zarı yırtılabilmektedir. Operasyon uyutularak evet da operasyon bölgesi uyuşturularak yapılmaktadır. Operasyon ekseri 10 ila 30 dk arasında sürmektedir. Bu operasyonu evlenmeden yani ilk ilişkiden 3 ila 7 çağ öncesinde yapılması gerekmektedir.

Operasyon Sonrası Süreç, Nelere Dikkat Etmeli?

Operasyondan sonra kolaylıkla yürüyebilir, iş ve içtimai hayatınıza dönebilirsiniz. Bu operasyonu geçirdiğinizi kimse anlamaz. Operasyondan bir kaç güneş aksi hâlde duş alabilirsiniz. İlk günler harekât bölgenizin kirli okunuşu sağlıklı kalmasına, zorlanmamasına özenme göstermeniz gerekir. 24-48 saatlik süre ortamında hafife olsa ağrı hissedebilirsiniz. Doktorunuzun tavsiye ettiği ağrı kesiciler bu yakınmaların önüne geçecektir.

Operasyon sonrası ilk 2-3 hafta ferah eğim ve kanamaların olması da normal bir süreçtir. Ameliyattan sonraki 1 aylık süreçte vücudunuzu fazla zorlayacak spor aktivitelerinden uzak durmanız gerekmektedir. Operasyon sonrası dikiş aldırmanız gerekmemektedir. Zaten dikişler 7 gün içersinde eriyecektir. Kızlık zarı yeniden tekrarlanması onarılabilmektedir. Hatta veladet sonrasında da bu operasyon yapılabilmektedir. Kızlık zarı dikimi operasyonu fiyatları; uygulanma şekline, hastanın durumuna okunuşu kliniğin uyguladığı politikaya nazaran farklılık göstermektedir.

Kızlık Zarı Dikimi Nerede Yapılmalı?

Kızlık zarı dikimi operasyonuna yöntemlilik vermeden önce esen bir taha

i yapmanız sizin düşüncesince çok olacaktır. Kızlık zarı büyüklük hastanelerinde dikilmemektedir. Özel kliniklerde kadın tevellüt uzmanı çeşidinden bu harekât yapılmaktadır.